Elektromechanik w branży produkcyjnej

Pensja: od 30,51 do 32,67 PLN godzinowo brutto Legnica

Kontakt

Lokalizacja: Legnica, bezpośrednie zatrudnienie od zaraz!

Zadania:

Wykrywanie i usuwanie usterek maszyn i instalacji
Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn i instalacji
Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań zapobiegających ich powtórzeniu
Wymagania:

Wykształcenie średnie elektryczne, mechaniczne lub pokrewne
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Ogólna znajomość urządzeń i maszyn w przemyśle, w tym między innymi z jednego z następujących obszarów: pneumatyka, hydraulika, mechanika, instalacje elektryczne
Dyspozycyjność do pracy zmianowej (4 brygady)
Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
Praca w znanej, prestiżowej firmie
Smaczne posiłki pracownicze na terenie zakładu
Dogodna lokalizacja miejsca pracy
Praca na pełny etat
Oferta dotyczy pracy stałej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

‌ Legnica

Data dodania: 26/05/2023 Zmodyfikowane: 12/10/2023