Mechanik Przemysłowy

Pensja: 26 Euro/h brutto Legnica

Oferta :
• Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy z branży Automotive.
• Atrakcyjne wynagrodzenie do 26 Euro/h brutto
• Dodatek za pracę w nocy 25%.
• Dodatek za pracę w niedzielę i święta do 100%
• Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku.
• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę podpisywana z naszą agencją, z możliwością przejścia do naszego klienta.
• Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny
• 30 dniowy urlop
• Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską do pracy, zakład mieści się pod Berlinem (ok. 60 km od Kostrzyna lub Frankfurtu nad Odrą)
• Bezpłatny transport z Frankfurtu nad Odrą oraz z Berlina
• Wysokiej jakości odzież robocza
• Wsparcie naszego konsultanta podczas okresu zatrudnienia

Oczekiwania:
• Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik przemysłowy lub mechanik utrzymania ruchu lub porównywalne kwalifikacje
• Duch zespołowy i mentalność praktyczna
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Atutem jest chęć do pracy zmianowej (system 3 zmianowy)
• Osoby rozpoczynające karierę są również bardzo mile widziane (czyli osoby zaraz po szkole, bez doświadczenia)

Zadania:
• Odpowiedzialny za konserwację mechaniczną i naprawy maszyn i instalacji
• Zapewnienie sprawnego i bezproblemowego procesu produkcyjnego
• Dokumentacja wszystkich prac konserwacyjnych, przebudów i napraw
• Kontrola jakości

Miejsce pracy: Grünheide k/Berlina

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

‌ Legnica

  • Kraj pracy: Niemcy
  • Stanowisko: Produkcja / Przemysł

Data dodania: 09/06/2023